Ogłoszenie o pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w Firmie Antrans Invest

Czy marzysz o pracy, która łączy Twoją pasję do sprzedaży z fascynującym światem nieruchomości? Jeśli tak, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję! Firma Antrans Invest, znana w branży deweloperskiej, poszukuje osoby o nieograniczonym potencjale, która chce podjąć wyzwanie i stać się naszym Przedstawicielem Handlowym.

Co oferujemy:

  • mieszkania i inwestycje deweloperskie o najwyższym standardzie.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, w tym premie za osiągnięte cele sprzedażowe największe na rynku
  • Pełne wsparcie i narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • Możliwość reprezentowania renomowanej firmy na rynku deweloperskim.

Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż nowych mieszkań i inwestycji deweloperskich.
  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji z obecnymi.
  • Prezentowanie ofert mieszkań oraz udzielanie fachowego doradztwa.
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji inwestycji dla klientów.
  • Przygotowywanie i podpisywanie umów sprzedaży.
  • Dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości lub podobnej dziedzinie.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji i zrozumienie potrzeb klientów.
  • Samodzielność w działaniach handlowych i umiejętność planowania.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra organizacja pracy oraz orientacja na cele.

Jeśli jesteś gotów podjąć to wyjątkowe wyzwanie i rozwinąć swoją karierę w branży deweloperskiej, czekamy na Twoje zgłoszenie. Dołącz do zespołu Antrans Invest i wspólnie z nami zdobądź szczyty sukcesu, oferując klientom luksusowe mieszkania i inwestycje, które zmienią ich życie.

Wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres miroslaw.gawronski@antransinvest.pl to pierwszy krok w kierunku spełnienia Twoich zawodowych marzeń. Dołącz do nas i razem twórzmy historię sukcesu.