To nas wyróżnia

Nowoczesna, idealnie zaprojektowana bryła inwestycji tworzy doskonałą harmonię z panoramą osiedla. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe gwarantują trwałość oraz nieprzeciętny styl. To wszystko sprawia, że Osiedle Nowy Pekin w Sosnowcu to najlepszy adres w tym Mieście!

Ogrzewanie podłogowe w standardzie

Komórki lokatorskie 120

Blisko centrum i punkty usługowe

Duży wybór mieszkań 40-92m2

Budynek monitorowany

Parking podziemny 161, Parking naziemny 67

Nowoczesne Windy

Stanowiska do ładowania samochodów 4

Aranżacja przestrzeni

Projektując mieszkania zadbano o funkcjonalne układy, aby dawały możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. W celu najbardziej efektywnego zagospodarowania terenu wokół osiedla, zaprojektowano parking podziemny i naziemny, dostarczając tym samym przyszłym mieszkańcom optymalną przestrzeń wypoczynkowo-rekreacyjną.

Nowy Pekin to doskonale miejsce dla osób, którzy cenią czas i wygodę miasta ale nie w ścisłym centrum. Zobaczcie jak prezentują się części wspólne w naszej inwestycji.

Nowoczesne drewniane lamele w połączeniu z ciepłą szarością, efektowny napinany sufit dają imponujące odczucia estetyczne. Zobaczcie sami.

Nowy Pekin to doskonale miejsce dla osób, którzy cenią czas i wygodę miasta ale nie w ścisłym centrum. Zobaczcie jak prezentują się części wspólne w naszej inwestycji.

Nowoczesne drewniane lamele w połączeniu z ciepłą szarością, efektowny napinany sufit dają imponujące odczucia estetyczne. Zobaczcie sami.

Przykładowe Mieszkania

O inwestycji

Nowoczesne mieszkania i apartamenty. Wygoda na czasie.

Nowy Pekin to inwestycja mieszcząca się w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej.

Nawiązując do nazwy dzielnicy o orientalnym klimacie, zaprojektowano budynki o prostym, minimalistycznym ale nowoczesny designie, które idealnie wpisują się w przestrzeń miejską czyniąc ją bardziej nowoczesną i atrakcyjną.
W ramach inwestycji zaprojektowano cztery 6-7mio kondygnacyjne budynki mieszkalne o powierzchni od 40 do 92 m2. 176 mieszkań, w zależności od usytuowania, będą posiadały ogródki, balkony lub tarasy, a ostatnie piętra to mieszkania typu penthouse. Przewidziano 67 naziemnych miejsc parkingowych i 161 miejsc w garażu podziemnym.

W zasięgu inwestycji dostępne są wszystkie najważniejsze punkty (szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, poczta, przychodnia) a także komunikacja miejska. Nasze mieszkania doskonale wpisują się w potrzeby zarówno współczesnych rodzin z dziećmi, seniorów, singli oraz inwestorów ze względu na duży potencjał rynku pracy tej okolicy.

Sprawdź naszą ofertę

Komfort i Design

W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, zaprojektowano monitoring budynku i rekreacyjną przestrzeń dla najmłodszych. Wygodę i komfort zapewnią komórki lokatorskie, ogrzewanie podłogowe, miejsca postojowe w garażu podziemnym i naziemnym oraz nowoczesne stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Niepodważalnym atutem tej inwestycji jest lokalizacja i bliska dostępność najważniejszych punktów handlowo usługowych

Aby usprawnić aranżację i wyposażenie nowego mieszkania, przygotowaliśmy dla Państwa, wspólnie z naszymi partnerami, ofertę pakietów i programów lojalnościowych, dzięki którym zmiana, która wiąże się z zakupem i aranżacją nowego mieszkania, będzie sprawniejsza i bardziej kompleksowa.

Nowoczesna, idealnie zaprojektowana bryła inwestycji tworzy doskonałą harmonię z panoramą osiedla. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe gwarantują trwałość oraz nieprzeciętny styl.