Antrans Invest

Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Przed rozpoczęciem naszych inwestycji, bardzo dokładnie analizujemy potrzeby naszych potencjalnych klientów.

Starannie wybieramy lokalizacje by spełniały najważniejsze potrzeby przyszłych mieszkańców. Projektując mieszkania i lokale tworzymy je z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców, dużą wagę przykładamy do funkcjonalności i estetyki projektowanej przestrzeni. Budujemy ze sprawdzonych i niezawodnych materiałów, współpracujemy z zaufanymi dostawcami co gwarantuje jakość i terminowość naszych projektów.

//ai2020.antransinvest.stronazen.pl/wp-content/uploads/2020/06/designe2.jpg
//ai2020.antransinvest.stronazen.pl/wp-content/uploads/2020/06/designe1.jpg

Historia

Historia firmy Antrans zaczyna się we wczesnych latach 90, i związana jest z transportem krajowym. Niezawodność i zaufanie, sprawiło, że firma zdobyła uznanie wśród klientów, powiększyła flotę samochodową i obszar działalności poza granice kraju, uzyskując licencję przewoźnika międzynarodowego.

Dziś, rodzinna firma jest liderem transportu w kierunkach Europejskich, posiada flotę 300 samochodów, kilka komplementarnych spółek, i zatrudnia łącznie ponad 250 osób.

Znaczącą rolę w powstaniu spółki Antrans Invest Sp. z o.o., odegrało samodzielne wybudowanie filii Antrans Group w Sławkowie. Od tamtej pory Antrans Invest, konsekwentnie i systematycznie buduje swoją pozycję w sektorze budownictwa mieszkaniowego i dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania w niepowtarzalnych lokalizacjach.

Zakończone inwestycje

Chylińskiego Park Kraków

Chylińskiego Park Kraków

Chylińskiego Park to kameralna inwestycja położona w spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej, zapewniając wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.W ramach inwestycji zrealizowano dwa budynki, w których zaprojektowano 16 mieszkań o powierzchni od 38 do 94. Chylińskiego Park to dobrze zaplanowane, funkcjonalne układy mieszkań jedno- i dwu- poziomowych. Wszystkie lokale posiadają balkony, te na najwyższych kondygnacjach również użytkowe tarasy dachowe, a do części z lokali parterowych przynależą ogródki.

101000

Ilość gruntów m2

949

Ilość mieszkań

53000

Powierzchnia użytkowa mieszkań m2

Nasze powiązane spółki

//antransinvest.pl/wp-content/uploads/2021/03/antrans.png
//antransinvest.pl/wp-content/uploads/2021/03/bis.png
//antransinvest.pl/wp-content/uploads/2021/03/pkm.png
//antransinvest.pl/wp-content/uploads/2021/03/group.png
//antransinvest.pl/wp-content/uploads/2021/03/stt.png