Antrans Invest - Deweloper - Mieszkania z widokami na przyszłość Dolina Krasowa w Krzeszowicach to najnowocześniejsza inwestycja, która powstaje w promieniu 10km

  • ogrzewanie podłogowe
  • wygłuszające drzwi i okna
  • wysoki standard wykończenia wnętrz i części wspólnych
  • lokalizacja niedaleko przystanku kolejowego oraz nowo powstającego Parku Uzdrowiskowego

Zapraszamy na spacer po inwestycji

Dolina Krasowa

Źródło dobrego mieszkania

Dolina Krasowa to nowopowstający zespół budynków mieszkaniowych osadzonych w urokliwych i spokojnych Krzeszowicach. Osiedle nawiązuje do głębokich tradycji uzdrowiskowych miejscowości a zostało zaprojektowane z myślą o mieszkańcach ceniących sobie spokój i wygodę, szukających chwili wytchnienia w aktywnym i nowoczesnym trybie życia.

Na potrzeby przyszłych właścicieli przygotowaliśmy: 84 zróżnicowanych mieszkań w Pierwszym Etapie, 49 praktycznych komórek lokatorskich. Podwyższony standard wykończenia, w tym ogrzewanie podłogowe w standardzie

W portfolio inwestycji znajduje się parking podziemny z 70 miejscami postojowymi, parking naziemny z 20 miejscami postojowymi a całe osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Sprawdź naszą ofertę

Tak blisko natury, tak blisko Krakowa

Osiedle zlokalizowane jest w Krzeszowicach - niewątpliwym atutem miejscowości jest jej położenie na mapie Południowej Polski. Podróżując samochodem, w ciągu 25 minut dojedziemy do Krakowa, w ciągu 7 minut do Autostrady A4. Dodatkowo Krzeszowice dysponują świetnym połączeniem kolejowym. To idealna opcja dla osób, których praca wymaga dużej mobilności i cenią sobie bliskość aglomeracji krakowskiej.

Aranżacja przestrzeni

Projektując mieszkania zadbano o funkcjonalne układy, aby dawały możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. W celu najbardziej efektywnego zagospodarowania terenu wokół osiedla, zaprojektowano parking podziemny i naziemny, dostarczając tym samym przyszłym mieszkańcom optymalną przestrzeń wypoczynkowo-rekreacyjną.

Otoczenie Doliny Krasowej to z jednej strony lasy, łąki, pola i doliny, a z drugiej klimatyczne miasteczko z dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej.

Atrakcyjna przestrzeń części wspólnych pokreślona została przez zastosowanie materiałów nawiązujących do otoczenia Doliny Krasowej takich jak wydobywany w niedalekiej odległości wapień.

Przykładowe Mieszkania

Mapa Inwestycji

Architektura

Aktywny wypoczynek, czyste powietrze, kojąca zieleń - to wszystko znajdziesz wokół Doliny Krasowej.

Osiedle zatopione jest wśród lasów, pól i dolin, położone na przecięciu szlaków turystycznych pieszych i rowerowych, a jednocześnie dojście do Centrum zajmie nam tylko 10 minut. To doskonałe miejsce dla ludzi szukających spokojnego azylu ze świetnym połączeniem komunikacyjnym. W bliskim sąsiedztwie Doliny Krasowej znajdują się m.in.: Tenczyński, Rudniański Park Krajobrazowy, Dolina Eliaszówki, Racławki, Dolinki Krakowskie, Krakow Valley Golf Club, trasy rowerowe.

Komórki lokatorskie 49

Blisko punkty usługowe

Duży wybór mieszkań 25-72m2

Budynek monitorowany

Parking podziemny 70, Parking naziemny 20

Nowoczesne Windy

Ogrzewanie podłogowe w standardzie