Nowe domy jednorodzinne dwulokalowe w Mysłowicach

Orle Wzgórze w Mysłowicach to kompleks 10 nowoczesnych budynków z instalacją fotowoltaiczną, w ramach którego realizowanych jest:

20 komfortowych lokali mieszkalnych o powierzchni 90,98 m2 każde. Każde mieszkanie posiada układ dwupoziomowy - parter oraz piętro, z przestronnym salonem i funkcjonalną kuchnią, które tworzą wspólną strefę dla Twojej rodziny. Na piętrze życie nabiera intymności – do dyspozycji 3 pokoje wraz z dodatkową łazienką. Ponadto przewidziano dodatkowe pomieszczenie na poddaszu o powierzchni około 48 m2, mogące pełnić funkcję gospodarczą.

Aby móc w pełni korzystać z uroków otaczającej okolicy do każdego mieszkania zaprojektowano od strony południowej funkcjonalny ogród. Przewidziane są 2 miejsca parkingowe przypisane do każdego lokalu mieszkalnego.

Sprawdź naszą ofertę

Szukasz domu w Mysłowicach?

Orle Wzgórze to unikalne osiedle łączące atuty miejsca dobrze skomunikowanego z głównymi szlakami komunikacyjnymi z jednej strony, a z drugiej gwarantujące komfort mieszkania z dala od zgiełku, pośpiechu i wielkomiejskiej wrzawy.
To unikalne osiedle dedykujemy inwestorom, którzy świadomie wybierają proekologiczne rozwiązania oraz technologie pozwalające mieszkać wygodnie i bezpiecznie.

Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Orle Wzgórze

  • Ponadstandardowe wyposażenie mieszkań - we wszystkich pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe zapewniające komfort i oszczędności w eksploatacji.
  • Spokojna, cicha okolica - bezpośrednie otoczenie to wyłącznie las, łąki, jednorodzinne domy... i tak pozostanie na zawsze.
  • Ekologiczne rozwiązania - fotowoltaika - niższe koszty utrzymania, większy komfort użytkowania.

Orle Wzgórze

Nowoczesność otoczona naturą

4 pokoje

w każdym lokalu mieszkalnym

Ogrzewanie

ogrzewanie podłogowe (warm floor)

Okna

panoramiczne typu Slide

Fotowoltaika

Parking

2 miejsca postojowe

Ogród

mieszkania z ogrodem

Wypoczynek

bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych

Bezpieczeństwo

ogrodzenie i monitoring osiedla

Zbiornik

na deszczówkę