Lokalizacja

https://antransinvest.pl/orlewzgorze/wp-content/uploads/2022/12/wiz2-750x340.webp

Komfort w wielkim mieście

Orle Wzgórze położone jest w południowo-zachodniej części Mysłowic. W tej spokojnej okolicy odnajdziesz zieleń łąk i szum drzew. To miejsce, które zapewnia spokój i wytchnienie, a przy tym również świetne możliwości rekreacji dla Ciebie i zabawy dla dzieci.

W pobliżu możesz zrobić zakupy w delikatesach (2 minuty jazdy samochodem). Na dojazd do szkoły podstawowej lub przedszkola potrzebujesz zaledwie kilka minut. Dzięki sieci lokalnych dróg łatwo dotrzesz do głównych arterii, które zaprowadza się do głównych ośrodków miejskich regionu.

W odległości 4 km od inwestycji i niespełna 10 min jazdy samochodem znajduje się zbiornik wodny wraz z obszarem rekreacyjno- sportowym „Wesoła Fala” z kortami tenisowymi, klubem jeździeckim, wędkarskim, molo, domkami kempingowymi oraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Bliskość Katowickiej dzielnicy Murcki, która oferuje zaplecze gastronomiczne, kulturalne oraz rekreacyjne. Zlokalizowany tam Park Murcki oraz Rezerwat Lasu Murckowskiego w odległości 12 min jazdy samochodem z inwestycji Orle Wzgórze oferuje boisko piłki nożnej i siatkówki, lodowisko w okresie zimowym oraz liczne szlaki rowerowe.

W otoczeniu osiedla powstają wyłącznie jednorodzinne domy, dlatego spokojny charakter Orlego Wzgórza nie zmieni się w przyszłości.

W bezpośrednim sąsiedztwie odkryjesz malowniczy las. Nic więc dziwnego, że całe to unikalne osiedle zaprojektowano z myślą o ekologii. W jego otoczeniu powstają wyłącznie jednorodzinne domy, dlatego spokojny charakter Orlego Wzgórza nie zmieni się w przyszłości.