Konkurs „Grecka koszulka”

W związku z załączonym zdjęciem 📸, a dokładniej napisem, który znajduje się na plecach dziewczyn 👆 chcielibyśmy Was zaprosić do #zabawy!

Nie chcemy ,,udawać greka” 🤭, a tym bardziej nikt z nas nie jest alfą i omegą… 😀
Robiąc koszulki na nasz wyjazd szkoleniowy do Grecji 🇬🇷, chcieliśmy napisem na tyle naszych koszulek 👕 przekazać, pewną ważną dla nas informację, ale jak się okazało, padliśmy „ofiarą” wyrażania różnych znaczeń za pomocą identycznych form językowych, tzw. homonimu 🙉
👉 No i właśnie to jest pierwsza część naszej zabawy!
1️⃣. Co miał dla nas znaczyć napis znajdujący się na koszulkach? 🤔
Jest też druga część zabawy!
2️⃣. Podzielcie się z nami w komentarzach swoimi przykładami homonimów (mile widziane zabawne przykłady w dowolnej formie: zdjęcie, film, forma pisana).

Osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi ✔️ na nasze pytanie, oraz poda najbardziej kreatywny przykład homonimu ✍️ dostanie dowolną, personalizowaną koszulkę, która może okazać świetnym mikołajowym prezentem 🎁🎅 od firmy https://niespodziewajka.com/, która przygotowywała dla nas te wyjątkowe koszulki, z których jesteśmy bardzo zadowoleni i do dnia dzisiejszego są super pamiątką.

Wasze zdanie też się liczy! Komentarz, który będzie zawierał poprawną odpowiedź oraz będzie najbardziej kreatywny i wzbudzi najwięcej reakcji👍 będzie brany pod uwagę w pierwszej kolejności!

#ZABAWA CZAS START
Macie czas do 21.11 włącznie❗️
Ogłoszenie wyników 23.11 za pośrednictwem odrębnego posta na naszym Facebooku.

Pobierz: Regulamin Konkursu Grecka koszulka